Партнерські фірми розіграли 9 мільйонів від ЗапорізькоОДА на реконструкцію лікарні
16.07.2015   //   102 Переглядів

Управління капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації за результатами тендеру 10 липня уклало угоду з ТОВ “Гарант-Строй 2007″ на роботи з реконструкції будівлі поліклініки Якимівської центральної лікарні  вартістю 8,72 млн. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Підрядник має провести термоізоляцію будівлі, обновити покрівлю з рулонних матеріалів та шиферу, замінити дверні блоки на металопластикові, замінити покриття підлоги на лінолеум, керамічну плитку чи паркет в залежності від функціональних призначень приміщень, змонтувати нову систему опалення зі сталевих труб, систему водопостачання і каналізації з поліетиленових труб, електромережу, пожежну сигналізацію, встановити модульну приточну вентиляційну систему “Аіrоthеrm” тощо. Роботи мають завершити до грудня 2016 року.

В 2012 році “Гарант-Строй 2007″ вже отримувало підряд вартістю 1,68 млн. грн. на капітальний ремонт лікувального корпусу №5 Якимівської лікарні.

“Гарант-Строй 2007″ належить Юлії Готовкіній. Директором нині значиться її мати – Лариса Брехар. Згідно соціальних мереж Готовкіної, вона зараз мешкає в США.

“Гарант-Строй 2007″ в 2013 році отримало підряд на будівництво хірургічного корпусу обласної дитячої лікарні вартістю 49,3 млн. грн. Пізніше прокуратура безуспішно намагалася оскаржити результати відповідного тендеру, оскільки пропозиції обох учасників не відповідали вимогам документації та містили недостовірні дані стосовно кількості працівників і матеріально-технічної бази, а тому мали бути відхиленими. Відтак перевірка встановила, що “Гарант-строй 2007″ мало на балансі лише легковик Nissan Juke, а всю техніку орендувало в ТОВ “Енергобуд-ЛТД”, яке в свою чергу орендувало техніку у інших фізосіб.

І саме “Енергобуд-ЛТД” стало єдиним конкурентом “Гарант-Строй 2007″ на нинішньому тендері.

ТОВ “Енергобуд-ЛТД” належить мешканцям Енергодару Антоніні і Олександру Лєсновим.

Залиште відповідь