- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Колишній головний освітянин Запорізької області намагається опротестувати свою люстрацію

Опублікував editor 09.07.2015 @ 11:25 в НОВИНИ | No Comments

Колишньому директору Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації  Миколі Ярмощуку не вдалося визнати протиправним доступ до його особистих даних під час проведення люстраційної перевірки. Про це свідчить постанова [1] Запорізького окружного адміністративного суду від 2 червня.

З посади директора департаменту Ярмощука звільнили [2] в жовтні 2014 року згідно Закону України “Про очищення влади”, оскільки він більше одного року за час президенства Віктора Януковича (протягом квітня 2010 року – серпня 2012 року)  займав посаду заступника голови облдержадміністрації.

Цей факт виявили працівники юридичного відділу апарату ОДА під час вивчення трудової книжки і біографічної довідки Ярмощука. Як стверджував він в позовній заяві, згода на доступ до персональних даних третім особам не надавалася, а відтак дії юристів були протиправними. І, як наслідок, подальші дії щодо підготовки доповідної записки з пропозицією звільнення і саме звільнення.

Та як встановив суд, Микола Ярмощук особисто давав письмовий дозвіл на обробку своїх персональних даних в 2013 році. Оскільки ознайомлення з матеріалами особової справи здійснювалося з метою вирішення питань проходження державної служби та трудових відносин, подібна обробка персональних даних в повній мірі відповідає умовам згоди. До того ж, юридичний відділ апарату ОДА є її структурним підрозділом. Відтак, юристи в силу своїх повноважень мали повне право на доступ до особової справи Ярмощука, тож суд відхилив його позов в повній мірі.

Нагадаємо, Микола Ярмощук також є депутатом [3] Запорізької обласної ради від Партії регіонів. Його дружина, Тетяна Ярмощук, депутат Запорізької міськради, куди обиралася від Партії регіонів, а нині член депутатської групи “Мир та розвиток”.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/07/09/kolyshnij-holovnyj-osvityanyn-zaporizkoji-oblasti-namahajetsya-oprotestuvaty-svoyu-lyustratsiyu/

URLs in this post:

[1] постанова: http://reyestr.court.gov.ua/Review/44788327

[2] звільнили: http://www.ipnews.in.ua/index.php/2014/11/02/lyustrirovan-direktor-zaporozhskogo-departamenta-obrazovaniya/

[3] депутатом: http://www.rada.zp.ua/content/yarmoshchuk-mykola-anatoliyovych

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.