- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Бізнес-партнер транспортного віце-мера Кіровограда безкоштовно та незаконно орендував тролейбуси

Опублікував editor 25.06.2015 @ 10:33 в НОВИНИ | No Comments

Суд визнав недійною додаткову угоду між департаментом економіки та фінансів Кіровоградської міської ради та ТОВ «Єлисаветградська транспорта кампанія», за якою фірма з 2010 році безкоштовно орендувала цілісний майновий комплекс КП «Кіровограделектротранс» .

Таку постанову [1] прийняв Дніпропетровський апеляційний господарський суд.

В грудні 2004 року між управлінням власності та приватизації комунального майна Кіровоградської міськради і ТОВ «ЄТК» укладено договір оренди цілісного майнового комплексу КП «Кіровограделектротранс», вартість якого була оцінена у 7,5 млн. грн. Договір передбачав, що він буде діяти до грудня 2053 року. Незважаючи на те, що цей документ нотаріально так і не був завірений, у 2005-му Господарським судом Кіровоградської області його було визнано дійсним.

У лютому 2010 року Кіровоградська міськрада ухвалила рішення, яким звільнила ТОВ «ЄТК» від сплати орендної плати (на той момент її сума, за інформацією ЗМІ [2], складала 0,56 млн грн. на рік. Того ж дня було підписано й додаткову угоду до відповідного Договору оренди.

В жовтні 2013 року Кіровоградський окружний адміністративний суд своєю постановою [3] визнав незаконним та скасував рішення міськради про безкоштовну оренду для «ЄТК». Фірма спробувала оскаржити цей вирок, однак безрезультатно.

Після цього, в кінці 2014 року фірма подала ще один позов до Господарського суду Кіровоградської області, в якому вимагало визнати дійсну додаткову угоду, підписану з управління міськради в 2010 році. Однак суд першої інстанції позов відхилив, апеляційний суд тепер те рішення повністю підтримав.

Засновники ТОВ «Єлисаветградська транспортна кампанія» – Бахмач Євгеній Степанович, Бахмач Наталя Володимирівна, Тарасенко Зоя Анатоліївна та ТОВ «Гранекс». Керівник та підписант – Гросул Валерій Павлович.

Євгеній Бахмач відомий у Кіровограді підприємець, голова наглядової ради ПАТ «НВП «Радій», яке регулярно отримує підряди «Енергоатому» на сотні мільйонів гривень [4]. Його фірма фігурувала в звіті Держфінінспекції про зловживання [5] в системі «Енергоатому». За даними ревізорів, кілька угод з цими фірмами за часів Віктора Януковича призвели до збитків держкомпанії, або не були погоджені аудиторами.

Разом з Наталею Бахмач також є засновником ТОВ «Зерновик» та ПАТ «Кіровоградграніт». Через це товариство Бахмачі контролюють ТОВ «Гранекс».

Серед заснованих сім’єю Бахмачів підприємств є також ТОВ «Грантраст» та ПАТ «Автобусний парк 13527». Керівником останнього підприємства раніше був Василь Дзядух, який в 2010 році став став першим заступником міського голови Кіровограда і відповідав за питання транспорту. На посаді віце-мера Дзядух, за інформацією офіційного вісника Кіровоградської міської ради «Вечірньої газети» [6], в 2010 активно лобіював позицію ТОВ «ЄТК» щодо звільнення підприємства від сплати орендної плати. Наразі Дзядух є депутатом міської ради [7].


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/06/25/biznes-partner-transportnoho-vitse-mera-kirovohrada-bezkoshtovno-ta-nezakonno-orenduvav-trolejbusy/

URLs in this post:

[1] постанову: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/45113041

[2] ЗМІ: http://www.mobus.com/kirovograd/272809.html

[3] постановою: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/34447007

[4] сотні мільйонів гривень: http://nashigroshi.org/2012/10/25/chvert-milyarda-enerhoatomu-znov-ne-obijshlys-bez-pidozriloho-pidryadnyka/

[5] звіті Держфінінспекції про зловживання: http://www.epravda.com.ua/publications/2012/08/2/331082/

[6] «Вечірньої газети»: http://vechirka.com.ua/kir/novkir/2201105.php

[7] депутатом міської ради: http://www.kr-rada.gov.ua/files/content/files/dep-kop-20150609122437.pdf

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.