НОВИНИ

06.04.2016
03.04.2016
01.04.2016
28.03.2016
27.03.2016
26.03.2016
25.03.2016
24.03.2016
Всі новини »

ТЕГИ

Депутати Новоукраїнської міської ради

21 Січня 2016

№ округу

 

Прізвище, імя, по батькові депутата

 

Закріплена територія

1

Соколовський

Олег Миколайович

Вулиці: Леніна (від № 133 до кінця, від № 138 до 172), ), 50 Дивізії (від № 13 до кінця, від № 28 до кінця), Дзержинського  (від № 211 до № 257, від № 244 до № 284), Київська (від № 13 до кінця, від № 16 до кінця), ІІІ Комінтерну (від № 49 до кінця, від № 58 до кінця), Набережна (від початку до № 98, від початку до № 75),  Молодіжна, Раскової,   5 Грудня,

Провулки:  Іподромний, Лісорозсадницький, Фрунзе. 

2

Погрібний

Олександр Григорович

Вулиці: Леніна №  174, 176, Дзержинського  (від № 259 до кінця, від № 286 до кінця), Набережна (від № 100 до кінця, від № 77 до кінця), Квітнева, Поповкіна, Яблунева, Південна, Кобилянської, Гусарська, Грушевського

Провулки: Горний

3

Сербул

Михайло Олександрович

Минченко

Андрій Анатолійович

 Вулиці: Бабенка, Фурманова, Комарова, Ломоносова, Петровського, Шмідта, Кіровоградська (від вул. Кірова до кінця)

 

Провулки: 40 років України

4

Каєнко

Олександр Васильович

 Вулиці: Кірова (від 75 до 222), Матросова, Сєрова,

Кіровоградська (від початку до вул. Кірова)

Провулки:  Короткий, Павлова, Річний

5

Литвиненко

Ігор Олександрович

с. Яблунівка:

вулиці : Виноградна, Горького, Коцюбинського

6

Цертій

Віталій Вікторович

 Вулиці: Чапаєва (від № 67 до № 111, від № 90-130), Калініна (від № 52 до № 110, від № 57 до          № 125,  Шевченка: 109, 110, 112, 114, Коротченка, Ворошилова (від № 44  до № 74, від №  47 до № 69, Щорса (від №  1 до № 33, від № 2 до № 26), Балочна

7

Плотян

Людмила Володимирівна

 Вулиці: Чапаєва (  від 113 до кінця, від 132 до кінця), Калініна (від 112 до кінця, від 127 до кінця), Шевченка (від 115 до кінця), Щорса ( від 35 до кінця, від  28 до кінця)

Провулки: Лазо, Тичини, Ушинського

8

Вишневецька

Людмила Дмитрівна

 

Вулиці: Дзержинського (від № 153 до № 209, від № 188 до № 242), 50 Дивізії (від початку до № 26/22, від початку до № 11), Чапаєва (№ 4, 6, 8), Черняховського, ІІІ Комінтерну (від початку до № 56, від початку до № 47), Набережна (від № 61 до № 75, від № 74 до № 98,), Київська (від початку до № 14, від початку до № 11), Садова.

Провулки: Херсонський (від № 22 до № 60, від № 17  до № 61), Лікарняний (від № 26 до кінця, від № 21 до кінця), Ковальський, Єгорова

Тупік:  Вишневий.

9

Стецюренко

Станіслав Олександрович

Вулиці: Леніна (від № 79 до № 129, від № 88 до № 136/2), Воровського (від № 74/23 до кінця, від № 85 до кінця), Шевченка (від № 35 до         № 105, від № 48 до №108), Одеська (від початку до № 71, від початку до № 56),  Островського, Поповича, Калініна (від початку до № 55, від початку до № 50), Чапаєва (від № 5 до  № 65, від № 16 до №  88), Пролетарська,

Провулки: Пожежний,Молодогвардійський, Рильського, 40 років Жовтня, Херсонський (від початку до № 15, від початку до № 20), Лікарняний ( від початку до № 23, від початку до № 22), Соколова, Пирогова

10

Ревенко

Ігор Олександрович

Вулиці: В.Демченка, Воровського (від початку до              № 42/12, від початку до № 37), Гагаріна (від початку до № 6, від початку до № 11), Дзержинського (від початку до № 104, від початку до № 95), Леніна (від початку до № 38, від початку до  № 41), Урицького.

Провулки:    Волочаєвський, Ціолковського,

               Харківський, Комунальний, Пархоменка,

Чорноташлицький, Менделеєва (від початку

до  № 14, від початку до № 15),

11

Ратушний

Андрій Анатолійович

Вулиці: Воровського (від № 44 до № 72, від № 39 до № 77), Гагаріна, ( від № 8 до кінця, від № 13 до кінця), Гіталова, Дзержинського (від № 106 до № 186, від № 97 до № 149), Леніна (від № 40 до № 86, від № 43 до № 73), Метелькова (від початку до № 18, від початку до № 17), Набережна (від початку до № 72, від початку до № 59), Шевченка (від початку до № 44/8, від початку до № 33)

Провулки: Декабристів, Фадєєва, Белінського, Жуковського

12

Ліснича

Вікторія Вікторівна

Вулиці: Метелькова (від № 19до кінця, від №  20 до кінця), Каховська (від початку до № 79, від початку до № 68), Московська (від початку до № 69, від початку до № 74), Радянська, П.Комуни (від № 65 до № 199, від № 90 до № 228), Мокряка (від початку до № 57/24, від початку до № 28), П. Ангеліної.

Провулки: Менделеєва (від № 17 до кінця, від

№ 16 до кінця), Свердлова.

13

Чернов

Олег Анатолійович

Вулиці: Залізнична, Комсомольська, Шумілова,

Червоноармійська,

14

Рубля

Ірина Віталіївна

Вулиці: Каховська (від № 81 до кінця, від № 70 до кінця), Московська (від № 71 до кінця, від          № 76 до кінця), П.Комуни (від № 65 до кінця, від № 90 до кінця), Конєва, Мокряка (від № 59 до кінця, від № 30 до кінця), Тімірязєва

Провулки: Херсонський (від № 64, 65 до

кінця),

15

Почтивий

Григорій Іванович

Вулиці:  Артема, Володарського (від 110 до кінця, від № 135 до кінця), Кірова (від початку до № 73, від початку до № 78), К.Лібкнехта, Р.Люксембург, Тищенка,

Провулки:  Артема, Куйбишева

Тупік:     Весняний.

16

Берещенко

Ігор  Анатолійович

Вулиці:  Вокзальна, Елеваторна, К.Маркса (від № 48, 61 до № 155), Нижчевокзальна, Ленінградська (від № 47 до кінця), Чайковського.

Провулки: Гоголя, Заводський, Центральний,

Мічуріна, Чехова, Червонофлотський.

Тупік:     Сковороди.

17

Донець

Олена Дмитрівна

Вулиці: К.Маркса (від № 155 до кінця),  З.Космодем’янської, Гастелло, Ульянова, Гризодубова, Маяковського, Ватутіна, Колгоспна, Цегельна, Тургенєва, П.Комуни (від початку до № 63, від початку до № 88).

Провулки: Димитрова, Цукровий, О.Кошового,.

18

Сидоренко

Борис Володимирович

Вулиці: Короленка, Перекопська, Некрасова, Тітова, 8 Березня, Володарського (від початку до № 10), Пасіонарія, Будьонного,

Провулки: Макаренка,

19

Негра

Сергій Станіславович

Вулиці:  Котовського (від початку до вул. К. Маркса), Крилова (від початку до вул. К. Маркса),, Ленінградська (від початку до № 45, від початку до № 52), Нахімова, Енгельса, Мамадалієва

Провулки: Котовського, Енгельса, Франка, Л.Українки,

20

Ватульова

Лариса Павлівна

Вулиці:  Володарського (від № 9 до № 133, від № 12 до № 110), Котовського (від вул. К. Маркса до кінця),  Крилова (від вул. К. Маркса до кінця), К.Маркса (від початку до № 46, від початку до № 59) , Єсеніна,

Провулки: Дружби, Кіровський, Крилова,

Середній, Службовий, Суворова,         .

Тупік:    Володарського, Святковий.

21

Чабанов

Олександр Вікторович

 

Вулиці: 1 Травня, Лермонтова, Тельмана, Пушкіна,

                Водоп’янова, Корнійчука, В.Василевської,

               Чкалова, Лугова, Новосельська, Вербова,

               Східна

Провулки: Вільямса, Вознесенського, Папаніна,   \

                Крупської

22-

  24

Сухомʼяс

Валерій Вікторович

Новікова

Тетяна Олександрівна

Вулиці: Курчатова, Промислова, Толстого, Калинова,

              Каштанова, Ковпака, Миру, Індустріальна,

              ХХІ  з’їзду КПРС, Разіна, Лісова

Провулки: П.Морозова, Козацький

25

Гречан

Олег Вікторович

с. Звірівка,:

вулиці:   Микитенка, Жданова, Карпенка-Карого,

                Достоєвського, Сухомлинського, Сосюри,

                Сільськогосподарська, Котляревського,

                Кобилянської

226

Роденко

Оксана Вікторівна

 с. Новоолександрівка

вулиці:   Дачна, Корольова, Кутузова, Кармелюка

                 П.Мирного,

Провулки: Малиновського

 

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

НАШІ ГРОШІ

19.11.2017
18.11.2017
17.11.2017