НОВИНИ

06.04.2016
03.04.2016
01.04.2016
28.03.2016
27.03.2016
26.03.2016
25.03.2016
24.03.2016
Всі новини »

ТЕГИ

Список депутатів Харківської обласної ради

24 Червня 2015

Харківська обласна рада шостого скликання станом на 24 червня 2015 року нараховує 135 депутатів, які розділені на чотири фракції та три депутатські групи.

П.І.Б. Фракція, депутатська група Комісія, посада Закріплення за районами
1 Абросімов Олександр Юрійович Партія регіонів Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуванняЧлен постійної комісії Нововодолазький
2 Алексєєв Володимир Геннадійович Партія регіонів Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, етики та депутатської діяльностіЧлен постійної комісії Первомайський
3 Александрович Юрій Костянтинович Позафракційні Комісія з питань спільної власності територіальних громад областіСекретар постійної комісії Зачепилівський
4 Анпілогов Олег Вікторович Партія регіонів Комісія з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформаціїЧлен постійної комісії
5 Ачкасов Віктор Миколайович ПозафракційніДепутатська група «Єдність Харківщини» Комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населенняЧлен постійної комісії Великобурлуцький
6 Бєлінський Віктор Іванович ПозафракційніДепутатська група «Єдність Харківщини» Комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництваЧлен постійної комісії Золочівський
7 Бєлова Людмила Олександрівна ПозафракційніДепутатська група «Єдність Харківщини» Комісія з питань науки, освіти, культури, історичної спадщини, духовності та національних меншинЧлен постійної комісії Дергачівський
8 Біловол Тетяна Володимирівна Позафракційні Комісія з питань бюджетуСекретар постійної комісії Краснокутський
9 Білокудря Валерій Миколайович Партія регіонів Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуванняЧлен постійної комісії Балаклійський
10 Білохвостенко Світлана Володимирівна Партія регіонівДепутатська група «Відродження» Комісія з питань бюджетуЧлен постійної комісії Чугуївськийм. Харків

м. Чугуїв

11 Бакшеєв Микола Миколайович ВО «Батьківщина» Комісія з питань паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, шляхів та зв’язкуЧлен постійної комісії Первомайськийм. Первомайський
12 Балута Ігор Миронович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населенняЧлен постійної комісії ШевченківськийКуп’янський

Ізюмський

Борівський

м. Куп’янськ

м. Ізюм

13 Бандурка Олександр Маркович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністюГолова постійної комісії Дергачівський
14 Безрученко Володимир Олександрович За народовладдя Комісія з питань молодіжної політики, спорту та туризмуГолова постійної комісії ІзюмськийЗолочівський

Дергачівський

15 Блізняк Вячеслав Борисович ПозафракційніДепутатська група “Відродження” Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуванняЧлен постійної комісії Коломацький
16 Бовдуй Іван Петрович Партія регіонів Комісія з питань спільної власності територіальних громад областіЧлен постійної комісії Барвінківський
17 Болюк Володимир Дмитрович Партія регіонів Комісія з питань спільної власності територіальних громад областіЧлен постійної комісії Сахновщинський
18 Бурцев Олександр Андрійович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населенняЧлен постійної комісії Чугуївськийм. Чугуїв
19 Вінник Анатолій Іванович ПозафракційніДепутатська група “Відродження” Комісія з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформаціїСекретар постійної комісії Близнюківський
20 Варченко Іван Григорович Позафракційні Комісія з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформаціїЧлен постійної комісії ШевченківськийЧугуївський

Харківський

Сахновщинський

Первомайський

Печенізький

Нововодолазький

21 Васенін Анатолій Семенович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуванняЗаступник голови постійної комісії Богодухівський
22 Власов Євген Олександрович ПозафракційніДепутатська група “Сильна Україна” Комісія з питань бюджетуЧлен постійної комісії Печенізький
23 Войтюк Олег Вікторович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, етики та депутатської діяльностіЧлен постійної комісії Куп’янськийм. Харків

м. Куп’янськ

24 Гацько Анатолій Федорович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань бюджетуЧлен постійної комісії ЗміївськийБалаклійський
25 Глобенко Сергій Олександрович Європейська СлобожанщинаДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуванняЧлен постійної комісії Ізюмський
26 Глушко Вадим Олександрович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населенняСекретар постійної комісії ХарківськийЗміївський

Дергачівський

м. Харків

м. Люботин

27 Глянь Іван Данилович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань бюджетуЗаступник голови постійної комісії Зачепилівський
28 Горішній Ігор Іванович Партія регіонів Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, етики та депутатської діяльностіЧлен постійної комісії Золочівський
29 Горло Дмитро Вікторович Європейська СлобожанщинаДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населенняЗаступник голови постійної комісії Харківський
30 Горошко Вадим Олександрович Партія регіонів Комісія з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністюЧлен постійної комісії Харківський
31 Губін Олександр Андрійович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідківЧлен постійної комісії Чугуївський
32 Гулян Ваграм Генріхович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідківЧлен постійної комісії Дворічанський
33 Гурко Володимир Анатолійови Європейська СлобожанщинаДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністюЧлен постійної комісії Вовчанський
34 Гусаров Володимир Миколайович Європейська СлобожанщинаДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань спільної власності територіальних громад областіЧлен постійної комісії Чугуївський
35 Гусаров Олександр Сергійович Європейська СлобожанщинаДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністюЧлен постійної комісії Печенізький
36 Дідик Петро Андрійович Європейська СлобожанщинаДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністюЧлен постійної комісії м. Ізюм
37 Давиденко Володимир Миколайович За народовладдя Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуванняЧлен постійної комісії ХарківськийПеченізький

Вовчанський

Борівський

38 Давидова Людмила Іванівна ПозафракційніДепутатська група “Сильна Україна” Валківський
39 Давтян Олександр Саркісович Європейська СлобожанщинаДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформаціїГолова постійної комісії ЧугуївськийСахновщинський

Первомайський

Печенізький

Нововодолазький

Лозівський

Краснокутський

Красноградський

40 Дем’яненко Іван Якович Партія регіонів Комісія з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформаціїЧлен постійної комісії Краснокутський
41 Дмитрієв Анатолій Анатолійович Позафракційні Комісія з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністюЗаступник голови постійної комісії КраснокутськийКоломацький

Золочівський

Валківський

Богодухівський

42 Доброштан Аеліта Володимирівн ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населенняЧлен постійної комісії
43 Донський Олександр Михайлович Позафракційні Комісія з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідківГолова постійної комісії Зачепилівський
44 Дуболазов Олександр Миколайович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань бюджетуЧлен постійної комісії
45 Дулуб Лідія Миколаївна Партія регіонів Комісія з питань науки, освіти, культури, історичної спадщини, духовності та національних меншинГолова постійної комісії Золочівський
46 Єрмолаєв Віктор Миколайович ПозафракційніДепутатська група «Єдність Харківщини» Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, етики та депутатської діяльностіЧлен постійної комісії НововодолазькийКуп’янський

Зміївський

Великобурлуцький

м. Куп’янськ

 

47 Заковоротний Володимир Григорович За народовладдя Комісія з питань науки, освіти, культури, історичної спадщини, духовності та національних меншинЗаступник голови постійної комісії Нововодолазький 
48 Збукар Віталій Павлович ПозафракційніДепутатська група “Відродження” Комісія з питань науки, освіти, культури, історичної спадщини, духовності та національних меншинЧлен постійної комісії Харківський
49 Зеленський Сергій Володимирович Позафракційні Комісія з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідківСекретар постійної комісії Лозівський
50 Зубко Михайло Ананійович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населенняЧлен постійної комісії Ізюмський 

 

 

 

51 Івашкевич Сергій Володимирович Європейська СлобожанщинаДепутатська група «Єдність Харківщини» Комісія з питань паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, шляхів та зв’язкуСекретар постійної комісії Шевченківський
52 Ісіченко Андрій В’ячеславович Європейська СлобожанщинаДепутатська група «Єдність Харківщини» Комісія з питань паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, шляхів та зв’язкуСекретар постійної комісії ШевченківськийКуп’янський

Дергачівський

Дворічанський

м. Куп’янськ

53 Ківшар Геннадій Володимирович Позафракційні Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуванняЧлен постійної комісії Куп’янський
54 Кадацький Сергій Романович Партія регіонів Комісія з питань спільної власності територіальних громад областіЗаступник голови постійної комісії Борівський
55 Казакова Вікторія Сергіївна Партія регіонів Комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населенняЧлен постійної комісії Валківський
56 Карасюк Микола Петрович За народовладдя Комісія з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністюСекретар постійної комісії ЛозівськийКрасноградський

Кегичівський

Зачепилівський

м. Лозова

57 Каратуманов Олег Юрійович Партія регіонів Комісія з питань паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, шляхів та зв’язкуЧлен постійної комісії Зміївський
58 Каулько Ігор Євгенович Партія регіонів Комісія з питань молодіжної політики, спорту та туризмуЗаступник голови постійної комісії Печенізький
59 Ключка Микола Олександрович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуванняЧлен постійної комісії Сахновщинський
60 Колінько Максим Валерійович ПозафракційніДепутатська група “Відродження” Комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населенняЧлен постійної комісії
61 Колесніков Олександр Олександрович Партія регіонівДепутатська група “Сильна Україна” Комісія з питань паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, шляхів та зв’язкуЗаступник голови постійної комісії Лозівськийм. Лозова
62 Колос Олександр Іванович Партія регіонів Комісія з питань бюджетуЧлен постійної комісії Кегичівський
63 Коновалов Леонід Станіславович ПозафракційніДепутатська група “Відродження” Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, етики та депутатської діяльностіЧлен постійної комісії Богодухівський
64 Котляревський Олексій Іванович За народовладдя Комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населенняЧлен постійної комісії ШевченківськийЧугуївський

Дворічанський

м. Чугуїв

65 Красноруцький Євгеній Васильович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань молодіжної політики, спорту та туризмуЗаступник голови постійної комісії
66 Красовський Віктор Леонідович ПозафракційніДепутатська група “Відродження” Комісія з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідківЗаступник голови постійної комісії Куп’янський
67 Криничанський Володимир Іванович Партія регіонів Комісія з питань паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, шляхів та зв’язкуЧлен постійної комісії Великобурлуцький
68 Кужель Володимир Іванович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуванняЧлен постійної комісії Коломацький
69 Кулінічев Олександр Олексійович Партія регіонів Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуванняЧлен постійної комісії Вовчанський
70 Куриляк Іван Васильович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництваЧлен постійної комісії Куп’янськийм. Куп’янськ
71 Лазуренко Леонід Іванович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, етики та депутатської діяльностіСекретар постійної комісії м. Люботин
72 Лахно Віталій Володимирович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідківЧлен постійної комісії Шевченківський
73 Легкий Яромир Володимирович ПозафракційніДепутатська група “Відродження” Комісія з питань науки, освіти, культури, історичної спадщини, духовності та національних меншинСекретар постійної комісії Красноградський
74 Лобас Сергій Вікторович Європейська СлобожанщинаДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуванняЧлен постійної комісії Первомайський
75 Лобойченко Володимир Васильович Партія регіонів Комісія з питань науки, освіти, культури, історичної спадщини, духовності та національних меншинЧлен постійної комісії Чугуївський
76 Луценко Ігор Іванович За народовладдя Комісія з питань молодіжної політики, спорту та туризмуЧлен постійної комісії ПервомайськийБалаклійський

м. Люботин

м. Первомайський

77 Лущик Олег Дмитрійович Європейська СлобожанщинаДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництваЧлен постійної комісії Куп’янськийм. Куп’янськ
78 Мартін Артур Мартікович Партія регіонів Комісія з питань паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, шляхів та зв’язкуЧлен постійної комісії
79 Мартинов Михайло Данилович Партія регіонів Комісія з питань спільної власності територіальних громад областіЧлен постійної комісії
80 Мисніченко Владіслав Петрович За народовладдя Комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництваСекретар постійної комісії
81 Моченков Андрій Володимирович ПозафракційніДепутатська група “Сильна Україна” Комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництваЗаступник голови постійної комісії м. Харків
82 Муригін Микола Олексійович ПозафракційніДепутатська група “Відродження” Комісія з питань науки, освіти, культури, історичної спадщини, духовності та національних меншинЧлен постійної комісії Красноградський
83 Немикіна Людмила Петрівна ПозафракційніДепутатська група “Відродження” Комісія з питань бюджетуГолова постійної комісії Балаклійський
84 Нетудихата Володимир Іванович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністюЧлен постійної комісії Первомайськийм. Первомайський
85 Никитченко Михайло Анатолійович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництваЧлен постійної комісії Чугуївськийм. Чугуїв
86 Номеровський Анатолій Іванович ПозафракційніДепутатська група “Відродження” Комісія з питань паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, шляхів та зв’язкуЗаступник голови постійної комісії м. Харків
87 Овчаренко Сергій Іванович Партія регіонів Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуванняГолова постійної комісії

 

Вовчанський
88 Олешко Олена Петрівна Партія регіонів Дергачівський
89 Омельченко Людмила Григорівна ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань науки, освіти, культури, історичної спадщини, духовності та національних меншинЧлен постійної комісії
90 Пієв Віктор Миколайович Позафракційні Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуванняСекретар постійної комісії Вовчанський
91 Павлов Сергій Анатолійович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідківЧлен постійної комісії Лозівськийм. Лозова
92 Панов Віталій Володимирович Партія регіонів Комісія з питань бюджетуЧлен постійної комісії Вовчанський
93 Пилипчук Михайло Дмитрович ПозафракційніДепутатська група “Відродження” Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, етики та депутатської діяльностіЧлен постійної комісії Харків
94 Покроєва Любов Денисівна ПозафракційніДепутатська група “Відродження Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, етики та депутатської діяльностіЧлен постійної комісії
95 Попель Олександр Євгенович Партія регіонів Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуванняЧлен постійної комісії Барвінківський
96 Попов Віктор Васильович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництваЗаступник голови постійної комісії Первомайський
97 Потапов Євген Євгенович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформаціїЗаступник голови постійної комісії Кегичівський
98 Радьков Сергій Миколайович ПозафракційніДепутатська група “Відродження Комісія з питань бюджетуЧлен постійної комісії Дворічанський
99 Райнін Ігор Львович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництваЧлен постійної комісії Нововодолазькийм. Харків

м. Люботин

100 Рева Богдан Костянтинович ПозафракційніДепутатська група “Відродження Комісія з питань бюджетуЧлен постійної комісії Лозівський
101 Ровчак Андрій Яковлевич Позафракційні Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуванняЧлен постійної комісії ШевченківськийІзюмський

м. Ізюм

102 Романов Олександр Матвійович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, етики та депутатської діяльностіЧлен постійної комісії Нововодолазький
103 Ротач Світлана Олександрівна Депутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населенняЧлен постійної комісії Нововодолазький
104 Сапронов Юрій Анатолійович Партія регіонів Комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництваЧлен постійної комісії Валківський
105 Святаш Володимир Миколайович ПозафракційніДепутатська група “Відродження Комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населенняЗаступник голови постійної комісії Чугуївськийм. Чугуїв
106 Сенчук Володимир Миколайови Позафракційні Депутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань спільної власності територіальних громад областіЧлен постійної комісії Борівський
107 Сергієнко Анатолій Григорович Позафракційні Депутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформаціїЧлен постійної комісії Лозівськийм. Харків

м. Лозова

108 Сліпченко Анатолій Євгенович Позафракційні Депутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністюЗаступник голови постійної комісії Первомайськийм. Первомайський
109 Степанов Денис Сергійович Партія регіонів Комісія з питань молодіжної політики, спорту та туризмуЧлен постійної комісії Близнюківський
110 Столбовий Іван Михайлович ПозафракційніДепутатська група “Відродження Комісія з питань спільної власності територіальних громад областіЧлен постійної комісії Балаклійський
111 Столяренко Олена Миколаївна За народовладдя Комісія з питань бюджетуЧлен постійної комісії СахновщинськийЛозівський

Близнюківський

Барвінківський

112 Стронов Андрій Олексійович Позафракційні Депутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населенняГолова постійної комісії Борівський
113 Суботін Віктор Георгійович Позафракційні Депутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництваГолова постійної комісії Лозівськийм. Лозова
114 Тітов Микола Ілліч ПозафракційніДепутатська група “Відродження Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, етики та депутатської діяльностіГолова постійної комісії Сахновщинський
115 Тер-Степанян Еміль Шаваршович Позафракційний  Комісія з питань бюджетуЧлен постійної комісії Харківський
116 Тесленко Сергій Аннатолійович Позафракційні Депутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництваЧлен постійної комісії Первомайський
117 Уманець Микола Григорович Позафракційні Депутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань бюджетуЧлен постійної комісії м. Люботин
118 Усенко Олег Вікторович Партія регіонів Комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористуванняЧлен постійної комісії Богодухівський
119 Федченко Сергій Володимирович Позафракційні Депутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, етики та депутатської діяльностіЧлен постійної комісії Борівський
120 Фесенко Юрій Леонідович Позафракційні Депутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, шляхів та зв’язкуЧлен постійної комісії Балаклійський
121 Харченко Олександр Михайлович Позафракційний Комісія з питань паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, шляхів та зв’язкуЧлен постійної комісії Коломацький
122 Хвесик Андрій Єрмійович Партія регіонівДепутатська група “Відродження” Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, етики та депутатської діяльностіЧлен постійної комісії Кегичівський
123 Христоєв Віктор Анатолійович Партія регіонів  Комісія з питань молодіжної політики, спорту та туризмуСекретар постійної комісії Шевченківський
124 Чернов Сергій Іванович Позафракційний Красноградський
125 Чехунов Микола Васильович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань спільної власності територіальних громад областіГолова постійної комісії Куп’янськийм. Куп’янськ
126 Чихладзе Давид Едуардович ПозафракційніДепутатська група “Відродження” Комісія з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідківЗаступник голови постійної комісії Близнюківський
127 Шаповал Роман Володимирович Партія регіонів  Комісія з питань науки, освіти, культури, історичної спадщини, духовності та національних меншинЧлен постійної комісії Ізюмськийм. Ізюм
128 Шаповалов Олег Володимирович ПозафракційніДепутатська група “Відродження” Комісія з питань паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, промисловості, будівництва, транспорту, шляхів та зв’язкуГолова постійної комісії Ізюмський
129 Шатохін Анатолій Степанович Європейська СлобожанщинаДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністюЧлен постійної комісії Золочівський
130 Шевчук Андрій Іванович ВО «Батьківщина» Комісія з питань бюджетуЧлен постійної комісії Харківський
131 Шляхта Юрій Олександрович ВО «Батьківщина»Депутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництваЧлен постійної комісії Шевченківськийм. Харків
132 Шпарага Юрій Іванович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань спільної власності територіальних громад областіЧлен постійної комісії КраснокутськийКрасноградський

Зачепилівський

133 Юрко Дмитро Янович Партія регіонів  Комісія з питань молодіжної політики, спорту та туризмуЧлен постійної комісії Печенізький
134 Янко Юрій Володимирович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань науки, освіти, культури, історичної спадщини, духовності та національних меншинЗаступник голови постійної комісії Харківський
135 Ясинський Ігор Іванович ПозафракційніДепутатська група “Єдність Харківщини” Комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництваЧлен постійної комісії Первомайськийм. Первомайський

 

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги |

НАШІ ГРОШІ

17.11.2017
16.11.2017